Моршин

Моршин – місто обласного значення у Львівській області. Бальнеологічний курорт України. Місто оточене лісами. Населення — 6000 мешканців. Моршин розташований серед прикарпатських заповідних лісів на висоті 340 м над рівнем моря на території Львівської області, за 10 км від м. Стрия, 95 км від Івано-Франківська та 82 км від обласного центру — міста Львова. Завдяки цілющим мінеральним джерелам та праці лікарів-дослідників він перетворився в справжню карпатську перлину.

CАНАТОРІЇ МОРШИНА

 Мармуровий Палац Моршин – це найпопулярніший санаторій курорту Моршин. Він розташований в лісопарковій зоні в центрі курорту Моршин. Своїм фасадом Мармуровий Палац Моршин виходить на історичну площу, в центрі якої знаходиться символ курорту – перший моршинський бювет мінеральних вод. Зараз санаторій Мармуровий Палац Моршин продовжує багаторічні традиції курортної медицини. Унікальною особливістю санаторію є розташування всієї лікувально-діагностичної бази безпосередньо в корпусі.

     

Харчування

Всім гостям пропонується 3-разове дієтичне харчування в їдальні санаторію Мармуровий Палац Моршин.

Інфраструктура
 • Власна лікувально-діагностична база, бювет мінеральних вод, сауна
 • спортивні майданчики, бібліотека, кафе-бар, конференц-зал
 • більярдний зал, екскурсійне бюро, дискотека, тенісні корти, автостоянка
 • мінізоопарк з екзотичними тваринами і птахами
 • облаштована дитяча площадка.

 

Санаторій Прикарпатська Ватра – відомчий санаторій ТОВ «Львівтрансгаз» і знаходиться в мальовничій місцевості недалеко від центру курорту Моршин, Львівської області.

Харчування в санаторії Прикарпатська Ватра

3-разове дієтичне ресторанне по замовній системі санаторію Прикарпатська Ватра, відповідно до захворювання.

Інфраструктура
 • кафе-бар, сауна з басейном, більярд,
 • зал-фуршет, зал для проведення дискотек,
 • відеозал, конференц-зал, обладнаний сучасною технікою
 • бібліотека, бювет
 • незалежне енерго і водопостачання
Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час – 24:00

 

Перлина Прикарпаття – один з наймолодших санаторіїв курорту Моршин. Він знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості. Санаторій Перлина Прикарпаття має два корпуси – № 1 (6 поверхів, є ліфт) та № 2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт), що розташовані поруч. Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторію. Функціонує тренажерний зал. Неподалік – тенісний корт.

Розташування

Відстань від санаторію Перлина Прикарпаття до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, – 70-100м., до Лікувально-діагностичному центру – 40м. Поруч – Палац культури. Неподалік (50 м) – платна автостоянка. Відстань до вокзалу – 250 м., до автостанції – 400м. Водопостачання – цілодобово. Час роботи – цілодобово. WI-FI – корпус № 2.

Харчування

Їдальня санаторію Перлина Прикарпаття знаходиться поруч з корпусами (15м). Клієнти отримують триразове та п’ятиразове дієтичне харчування, побудоване за системою попереднього замовлення. Клієнт має можливість отримати консультацію дієтлікаря. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря. У їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування.

У вартість всіх путівок, крім категорії «Економ», входить покращене харчування. При бажанні клієнти, що проживають в номері категорії «Економ», можуть зробити доплату до покращеного харчуванню (10 грн. на добу з людини). Покращене харчування відрізняється від стандартного більш різноманітним раціоном фруктів, додатковими овочевими та м’ясними закусками на сніданок і вечерю.

Для дітей розроблено дитяче харчування, яке враховує особливості і дотримання норм продуктів для дітей.

Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час – 24:00

 

Готель Черемош розташований в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому відпочинку та лікуванню. Він розташований в центрі курорту Моршин. Санаторій приймає своїх гостей з 1970р. Невеликі (3-4 поверхові) корпуса розташовані компактно один з одним. Територія санаторію Черемош Моршин займає близько 4 га.

У 6 і 7 корпусі санаторію Черемош Моршин розташована їдальня, яка дає можливість гостям санаторію харчуватися прямо з корпусі. Також в санаторії Черемош Моршин функціонує відділення матері і дитини, реабілітаційне відділення для лікування дорослих і дітей у супроводі батьків хворих на цукровий діабет, реабілітаційне відділення для лікування дітей з батьками із захворюваннями органів травлення.

Розташування санаторія Черемош
 • 350м. бювет мінеральних вод і Бальнеолікарня, де проходять всі процедури, –
 • 50м. Лікувально-діагностичної центр
 • 200 м. – Палац культури, тенісний корт, тренажерний зал.
 • 50м. – Платна автостоянка, 400 м – ж/д вокзал, 600 м – автостанція
Харчування

Харчування клієнтам санаторію Черемош Моршин надається в їдальні санаторію Перлина Прикарпаття, яка розміщена між двома санаторіями. Для санаторію Черемош Моршин тут виділено окремий зал на 300 місць. Також невеликі столові зали поліпшеного харчування є безпосередньо в корпусах № 6 і № 7. Тип харчування – замовне меню, окрім номерів категорії Економ.

Правила заїзду-виїзду в санаторії Черемош Моршин

Розрахунковий час – 24.00.

Інфраструктура санаторії Черемош Моршин
 • перукарня, косметологічний кабінет
 • масажний кабінет
 • бібліотека, магазин, прокатний пункт
 • тенісний корт і дитячий майданчик