Страхування
Мова :
Обрати тур

Північна Далмація - це надзвичайно красивий регіон Харватии з розвиненою туристичною інфраструктурою і безліччю пропозицій для відпочинку, розваг і спорту. Північна Далмація простяглася від Карлобага і острова Паг на півночі до умовної межі - Шибеницкої Рив'єри на півдні. Примор'я відокремлено з тилу високою горою Велебіт. Серед красот північній Далмації можна виділити три Національних парка: Національний парк Корнаті, Національний парк Крка, Національний парк Пакленіца, а також два дивовижно гарних природних парка: Парк природи Телашчіца і Парк природи Вранско озеро. Водний природний парк Телашчіца - одна з найкрасивіших і привабливіших для любителів водних видів спорту затока. У Телашчіці знаходиться і природний феномен - солоне озеро Мир, до якого веде пішохідна стежка і яке зазвичай тепліше моря. Парк природи Вранско озеро найбільше природне озеро в Хорватії. Головна його характеристика - особливий орнітологічний заповідник, який завдяки збереженому численним заростям очерету, внесений до списку важливих орнітологічних районів в Європі.

Острови Північної Далмації відносяться до найчисленніших і дуже розкиданим по морю островам Хорватії. У регіонах Задара і Шибеника близько 500 островів і острівців, найбільш відомі з яких Паг, Угля, Сілба, Вир, Муртер, Пашман, Крапане, Іж, Зларін, Молат, а так само острови, що належать Національному парку Корнаті і парку природи Телашчіца на Дугом острові. На багатьох островах Далмації можна побачити старовинні кам'яні стіни, між якими ростуть оливкові дерева і виноградники.
Популярними курортами північній Далмації є Задар, Біоград на Мору, Петрчани, Затон. Надзвичайно багата природа прикрасила цю місцевість затишними бухтами, мальовничими скелястими пляжами, хвойними лісами, вузькими морськими протоками і неозорими смарагдовими морськими просторами, приваблюючи туристів з усього світу. Клімат Північної Далмації м'який, середземноморський. Середня температура повітря в липні і серпні коливається від +24 до +29°C Вода влітку прогрівається до 25 градусів.

Курорти

Задарська рів'єра