Страхування
Мова :
Обрати тур

Розповідати про морські курорти Італії можна нескінченно довго. Стародавні міста і споруди, надзвичайної краси пейзажі і безліч розваг, вишукані пляжі та відмінний сервіс – це морські курорти Італії. Крім насолоди від моря і пляжів туриста очікує насолода від унікальних архітектурних, мистецьких та історичних пам’яток. Італійський «чобіт» омивається чотирма морями, берегова ж лінія найдовша у Європі. Узбережжя Адріатичного, Тірренського, Лігурійського та Іонічного морів, які омивають італійські береги, славляться мальовничою природою, чистою водою і чудовими курортами. Італію, як ідеальну країну для відпочинку віднайшли для себе мільйони туристів.

Адріатичне узбережжя Італії (Атлантична рів’єра)
Довжелезне, понад 1000 км, східне узбережжя Італії дуже популярне і багато хто вважає його найкращим для морського відпочинку. Курортну зону, що простягнулася від Равенни до Пезаро і знаходиться на території областей Емілія-Романья і Марке, прийнято називати Адріатичною рів'єрою. Майже завжди тепле море, неповторна архітектура міст та чарівність маленьких сіл приваблює безліч туристів. Це узбережжі щороку приваблює мільйони туристів також завдяки своїй розвиненій інфраструктурі, яка адаптована до потреб туристів. Сучасні курорти Адріатичної Рів'єри, де вдень і вночі вирує життя, є одними з найдемократичніших в Європі. Найбільш відомими курортними містами вважаються Ріміні, Пезаро, Мілано-Маріттіма, Габічче Маре та інші.

Острів Сардинія
Поблизу західного узбережжя Італії знаходиться мальовничий острів Сардинія. Цей казковий острів заворожує своєю чудовою природою і фантастичними пейзажами. Сардинію можна сміливо назвати ідеальним місцем для відпочинку. Острів немов потопає в зелені сосен і оливкових гаїв, а його узбережжя оточують білосніжні скелі. Тутешній клімат напрочуд м'який, температура води влітку коливається в межах 23-25 градусів. Пляжний сезон триває з травня по вересень, більшість туристів приїжджає сюди саме в цей період. Пляжі Сардинії вважаються найкращими в Італії.

Венеційська рів’єра
У безпосередній близькості від Венеції розташовуються курорти північного узбережжя Адріатичного моря. Найпопулярніші серед туристів містечка - Лідо ді Єзоло, Ліньяно і Бібіоне.
Курорти мають довгі і широкі, добре обладнані пляжі. Також туристам доступний досить широкий вибір розваг - зоопарк Punta Verde, аквапарк Aquasplash, морський заповідник, парк розваг Gulliverlandia. Недалеко розташований відомий парк атракціонів - Gardaland. Також на курортах безліч барів, ресторанів, магазинів і нічних клубів. Туристи, які відпочивають в цьому регіоні, мають чудову нагоду відвідати італійську перлину – Венецію.

Лігурійське узбережжя Італії (Італійська Рів'єра)
Італійською Рів'єрою називають узбережжя Лігурійського моря, яке простягнулося від кордону з Францією (Французької Рів'єри) до Тоскани на 200 км Кращі пляжі Лігурійського узбережжя можуть похвалитися «Блакитним прапором». Щоправда, вони вужчі, ніж пляжі Адріатики. Алассіо, Сан-Ремо, Чінкве-Терре, Діано-Марина — найвідоміші і кращі курорти Лігурії.

Тірренське узбережжя (Рів'єра Лаціо)
100 км чистих широких пляжів, мальовничих лагун, суворих скель, прозорої води і багатющого підводного світу -Тірренське узбережжя. Тут рай для любителів дайвінгу. Найвідоміші курорти регіону - Террачина, Маратея, Сабаудія і Гаєта. На півдні Тірренського узбережжя знаходиться Амальфітанське узбережжя Італії. Тут розташувалися курорти Позітано, Амальфі і Сорренто. Пляжі Амальфітанського узбережжя досить вузькі, але неймовірно красиві.
Втім, вищезгадані курорти є лише малою частиною італійського путівника.

Курорти

Сардинія