Страхування
Мова :
Обрати тур

Таємницю гарного самопочуття біля джерел словенських цілющих вод люди відкрили вже в далекому минулому. Про це свідчать археологічні розкопки часів римської імперії, документи із записами про термальні води, датовані 1147 роком, а також лікувальні властивості мінеральної води, яку вже протягом чотирьох століть високо цінує Європа.
Велика кількість незайманих природних багатств країни забезпечило розвиток і становлення словенських курортів. Найголовнішими є термальні води різних властивостей і температури (32°С - 37°С) і мінеральні води - всесвітньо відомі "Radenska" і "Donat Mg". А також морська і солона вода, органічні та неорганічні пелоїди, морський, паннонський і альпійський середньогірський мікроклімат.
15 курортно-туристичних центрів пишаються статусом природної лікарні. Всі вони мають свою спеціалізацію і різні напрямки.
Об'єднує їх лише одне - довголітні традиції, екологічна спрямованість і узгодженість з навколишнім середовищем, ефективне використання місцевих природних і лікувальних факторів, і найголовніше - індивідуальний підхід до кожного гостя. Комплексні пропозиції всіх здравниць - це не лише лікування, але і активний відпочинок і розваги на найвищому європейському рівні.
До Словенії можна їздити цілий рік: взимку на гірськолижні курорти, влітку - на море, і весь рік на лікувальні курорти з мінеральними джерелами. У морі і в гірських озерах купатися можна, як правило, з початку червня і до початку жовтня. У так зване міжсезоння дуже популярні оздоровчі тури в Словенію. На території Словенії безліч термальних курортів різної спеціалізації.

• Курорт Рогашка (Rogaška Resort) - один з найкрасивіших, найвідоміщих і професійно підготовлених лікувальних туристичних центрів в Європі. Завдяки унікальній мінеральній воді "Donat Mg" і чудовому розташуванню, курорт в містечку Рогашка Слатіна (Rogaška Slatina) - перший конкурент Карловим Варам! Перші згадки про цілющі властивості мінеральної води в Рогашці можна знайти в літописах за 1147 рік.
• Терме 3000 (Terme 3000) - курорт з гарячими мінеральними джерелами в містечку Моравске Топліце (Moravske Toplice) має велику і розвинену інфраструктуру водних розваг. Візитівкою курорту є єдина в своєму роді чорна термальна вода з цілющим ефектом. Каламутна, солона, з легким запахом нафти вода, що надходить з глибини 1175-1467 метрів колишнього Панонського моря, при виході на поверхню землі має температуру + 72°С - справжнє диво природи.
• Терме Чатеж (Terme Čatež) - найбільший термальний курорт в Словенії. Термальна вода є природним лікувальним засобом і основою всього комплексу санаторно-курортної діяльності Терм Чатеж. Тут налічується 11 свердловин термальної води з температурою від 42°C до 63°C, що надходить з глибини від 300 до 600 м Найбільший в Словенії комплекс відкритих і закритих басейнів з різними ефектами.
• Лікувально-оздоровчий курорт Раденці (Zdravilišče Radenci) - курорт, розташований неподалік кордону з Австрією та Угорщиною. Ще в 1833 році студент-медик Карел Хенн знайшов мінеральні джерела. Після ретельного аналізу в 1869 році були виявлені лікувальні властивості джерел. Цю воду пили і при імператорському дворі у Відні, і в папських покоях в Римі. У 1882 році на курорті з'явилися перші гості. Зараз мінеральна вода Radenska, легко впізнавана за трьома сердечками на етикетці, одна з найпопулярніших в Європі.
• Терме Зрече (Terme Zreče) - курорт в північно-східній частині Словенії. Близьке сусідство гірськолижного курорту Рогла (Rogla) і термального лікувального з мінеральними водами курорту Terme Zreče, розташованих на відстані 17 км один від іншого, дозволяє в зимовий період поєднувати гірськолижний відпочинок з лікувально-оздоровчими програмами. Центральну частину Зрече займає комплекс відкритих і критих басейнів з термальною водою температурою 26-32°С

Курорти

Рогашка Слатіна