Страхування
Мова :
Обрати тур

Довжина морського узбережжя Чорногорії складає 299 км, а протяжність пляжів - 73 км Берегова лінія простяглася з північного заходу на південний схід. Найзахідніший регіон - Боко- Которська затока, Герцегновінська рів’єра, що межує з Хорватією. Південніше починається велика територія Будванської рів'єри, що увібрала в себе безліч курортів. Південніше і трохи відокремлено знаходиться місто Бар. Замикає узбережжі Чорногорії на кордоні з Албанією місто Улцинь і багатокілометровий піщаний пляж, який закінчується островом Ада-Бояна.
Більшість курортів Чорногорії пронизані спокоєм і умиротворенням і тільки ледь відчутний подих Адріатичного вітерця може порушити спокій. Тут кожен день можна відкривати нові куточки країни - все дуже компактно і доступно. Для гостей, які шукають веселощів і танців до ранку - нічна Будва - яскрава і запальна, дискотеки на суші і в морі на білосніжних яхтах. У Чорногорії можна спокійно купатися в променистій Адріатиці, проводити час на пляжі, або виходити в море на байдарках або яхтах. Багато морських курортів Чорногорії знаходяться недалеко один від одного. З Бечічі не важко приїхати на вечірню прогулянку в Будву.

Пляжі в країні дуже різноманітні. Велика частина пляжів (Жаніц, Будва, Світи Стефан, Нивиці, Сутоморе) - галькові. У містах зустрічаються штучні пляжі, що представляють собою бетонну платформу, - в основному це Тіват, Герцег Нові, Бар та Ігало. Дрібний пісок можна знайти на 14-кілометровому піщаному пляжі між Улцинем і Ада-Бояна, який також називають Улциньська рів’єра або Велика плажа.
Практично всі пляжі розташовані в затишних, закритих від вітру і хвиль бухтах між крутими скелями. «Блакитним прапором» - нагородою за чистоту моря, якості пляжу і послуг для гостей - відзначені пляжі в Герцег Нові, Тіват, Будві, Бечічі, Барі і Улцине. Найбільший пляж «Велика плажа» починається в Улцине, його протяжність - 14 км У Чорногорії є й нудистські пляжі.
Чорногорія – країна, офіційно визнана екологічно чистою державою і заповідником Європи.

Курорти

Герцегновська рів’єра
Будванська рів'єра