Страхування
Мова :
Обрати тур

Кварнер - Хорватське Примор'я - знаходиться між півостровом Істра, материковою частиною Хорватії, і Далмацією. Острови Крк, Раб, Црес і Лошинь, одні з найбільших в Хорватської Адріатиці, омиваються протоками Кварнер, Кварнеріч і Велебіт. Вони славляться своїми давніми туристичними традиціями. Місцева природа дуже багата і мальовнича. Тут знаходиться один з національних парків Хорватії - Рисняк, знаменитий своїми чудовими пейзажами. Адміністративний центр Кварнера - місто Рієка, також є найбільшим портом Хорватії. Аеропорт "Рієка" знаходиться на острові Крк, з'єднаний з материком мостом, одним з найбільших в світі. Найвідоміші курорти Кварнера: Опатія, Цріквеніца, острови Крк, Раб, Црес.
Опатійської (Лібурнійська) Рів'єра розташована на захід від Рієки і оточена гірськими масивами: Учка (1396 м), Снежник (1796 м), Рисняк (1528 м) і Планік (+1273 м), зі сходу і півдня островами Крк і Црес. На Рив'єрі вологий субтропічний клімат середземноморського типу. Взимку вона захищена від північно-східного вітру, а влітку - від надмірної спеки. Опатія є центром цієї курортної зони, що тягнеться від Прелуки, через Ічічі, Іку, Ловран і Медвею до Мошченічкої Драги на півдні. Ці міста утворюють так звану Рів'єру Лібурнії, або Опатійську Рів'єру, розкішного курорту, який був улюбленим місцем відпочинку династії Габсбургів і європейської аристократії. Острови Крк і Црес - найбільші на Адріатиці.
КРК славиться піщаним пляжем протяжністю півтора кілометра в місті Башка і славнозвісним півторакілометровим мостом, що з'єднує острів з материком.

Острів Раб - один із наймальовничіших островів Адріатичного моря. Характерний силует міста Раб - чотири романські дзвіниці.
Острів Црес примітний численними пам'ятниками раннехорватской глаголичної писемності, зокрема Валунской плитою (XI ст.). На Лошині багато густих соснових лісів, тому місцевий клімат надзвичайно сприятливий для здоров'я. На лошіньскому архіпелазі в Малому Лошині в тіні густих соснових лісів сховалися першокласні сучасні готелі. Тутешнє повітря - це густа суміш пахощів найчистішого моря, сосен, кедрів і ялівців.
Природа та історична доля Кварнера надала місцевої кухні витонченого, середземноморського характеру з явно помітним італійським акцентом. Особливо приємна різноманітність страв з дарів моря, в тому числі лобстери і кальмари, запечені на грилі, різотто з каракатицями, що має характерний чорний колір, страви з риби, морських молюсків, а також багато іншого, що краще один раз скуштувати, ніж сто разів прочитати про це. Хорватські вина давно набули світової популярності, тому їх обов'язково потрібно дегустувати там, звідки вони родом, також як і солодощі, рецепти яких склали ще бабусі сучасних кондитерів.
Багато пляжів і стоянок для яхт цього регіону, що адміністративно належить до Приморсько-Ґоранської жупанії, відзначені престижною нагородою - «Блакитним прапором» FEE (Foundation for Environmental Education) - Фундації екологічної просвіти.

Курорти

ОПАТІЙСЬКА РІВ’ЄРА
Малі Лошинь