Страхування
Мова :
Обрати тур

Сонячна Іспанія - завжди безпрограшний варіант пляжного відпочинку. Чисті пляжі, безпечні ресторани і гарні автомобільні дороги. В Іспанію можна поїхати з дітьми, з коханою людиною або з веселою компанією друзів. Головне - правильно вибрати курорт.

Курорти Каталонії
Найпопулярнішими серед курортів Середземноморського узбережжя Іспанії є каталонські Коста Брава («скелястий берег») і Коста Дорада («золотий берег»). Ця популярність пояснюється їх тим, що вони знаходяться неподалік від Барселони - міста, у яке слід потрапити хоча б на один день.
Коста Брава
Сильно порізана берегова лінія і глибина відлякують від пляжів Коста Брави сім'ї з маленькими дітьми - вони, хіба, їдуть у старовинний Бланес з чотирикілометровим узбережжям (там є і пісок, і обкатана галька), зеленими парками і великими готелями. В містечко Ллорет де Мар їздять тусуватися навіть з Барселони - це найкраще клубне місце великого курорту. Пляжі там широкі, з крупнозернистим чистим піском, але є і мінуси - вони часто виявляються переповненими у зв'язку з високою популярністю курорту. А Тосса-де-Мар підходить для романтичних парочок і тих, хто хоче відпочити подалі від метушні, побачити живописну фортецю, скелясті береги і віддалені бухти.

Коста Дорада
Коста Дорада приваблює безліч сімей з дітьми - тут пляжі переважно піщані і захід у воду пологий. Одним з найбільш «сімейних» містечок є Ла Пінеда: тут хвойне повітря і дуже тепла вода біля берега. Популярним також є жвавий курорт з купою нічних клубів - Салоу, але там треба бути готовим приходити на пляж раніше або ж довго ходити вздовж берега у пошуках вільного місця. Третій головний курорт Коста Дорада - Камбрільс має чудові умови для сімей з дітьми та активного відпочинку, від віндсерфінгу до гольфу. Крім того, це ще й найбільший риболовецький порт, так що туди можна з'їздити (а з Салоу навіть піти пішки).
Канарські острови
Канарські острови, які для туристів з пострадянського простору стали головним туристичним брендом в 1990-і роки, залишаються популярними дотепер. З чотирьох островів - Гран-Канарія, Тенеріфе, Фуертевентура і Лансароте - вже традиційно найбільшим попитом користуються два перших.
Балеарські острови
Балеарські острови знаходяться між Іспанією та Африкою у теплому Середземному морі. Клубна Ібіца, колоритна Майорка, спокійна Менорка, а ще - Форментера, Драгоннера, Поріс, Еспаламадор і купа інших дрібних симпатичних острівців.

Курорти

Коста Дорада
Коста Брава