Страхування
Мова :
Обрати тур

Іспанія. Які виникають асоціації? Славнозвісна корида? «Дон Кіхот» Сервантеса? Феєрична гра іспанських футбольних грандів? Велична класична архітектура або унікальні творіння генія Антоніо Гауді? Славнозвісні курорти Середземномор'я, Атлантичного океану, Канарських островів? Або все разом?
Це країна, що лежить на стику цивілізацій. Країна старовинна і сучасна. Романтична і прагматична. Консервативна і інноваційна.
Ця країна спрямована в майбутнє під запальні ритми фламенко, що прийшли з глибини століть.

Іспанія - країна колоритна. Тут проживають представники різних національностей. Жителі різних провінцій не схожі один на одного, говорять на різних діалектах, через ці відмінності спілкування на території Іспанії для приїжджих може бути ускладнене. Ще одна особливість спілкування - швидкий темп мови, жестикуляція і підвищена, емоційна гучність, аж ніяк не пов'язана з проявом якоїсь агресії. Іспанці - народ галасливий, але відкритий і доброзичливий.

Курорти та готелі

Деякі звички іспанців йдуть рука об руку з їх національної любов’ю до задоволень і перетинаються з іспанським темпераментом … Одне з улюблених занять іспанців - це сієста, відпочинок після обіду. У цей час в країні завмирає життя. Інша старовинна традиція Іспанії - це пасео - вечірня прогулянка по місту з метою побачити друзів, а також - як наслідок - осіо - балачки після прогулянки, незмінно на вулиці.
Мабуть, коротко особливості цієї країни, характер і звички її жителів можна означити як «поєднання непоєднуваного». Іскрометна пристрасність танців, емоційність спілкування - і при цьому розмірений, неквапливий уклад життя …

Офіційна назва: Королівство Іспанія
Столиця: Мадрид
Площа 505 988 км²
Основні мови: іспанська, каталанська
Грошова одиниця: 1 євро = 100 центів
Домен: .es (.cat - Каталонія)
Міжнародний телефонний код: +34

Відпочинок у Іспанії

Морські курорти Іспанії