Страхування
Мова :
Обрати тур

Гірськолижні курорти Словенії одні з кращих в Європі. Найвідоміші гірськолижні курорти Словенії:
- Краньска Гора /Kranjska gora/ - найбільш відомий гірськолижний центр Словенії. Сніг зазвичай лежить з листопада по березень, гірськолижний сезон триває з початку грудня до середини березня. У Краньскій Горі проходять етапи Кубка світу з гірських лиж. Поблизу в біатлонному центрі Поклюка /Pokljuka/ проходять етапи Кубка Світу з біатлону. До Травіс (Італія) - 12 км, до кордону з Австрією - 6 км У Краньскій Горі готелі зручно розташовані відносно витягів.
- Маріборське Похор’є /Mariborsko pohorje/ - найбільший гірськолижний центр в Словенії та одночасно першокласний термальний курорт, який приваблює туристів цілий рік. Протяжність тутешніх трас становить 64 км, максимальна висота 1347 м Лижний сезон триває з початку грудня до кінця березня.

- Бовец /Bovec/ - найвищий альпійський курорт Словенії. Розташований в долині річки Соча (Soča) на висоті 480 м над рівнем моря на стику кордонів Словенії, Австрії та Італії, біля підніжжя піку Канін /Visoki Kanin/ 2587 м Канін - єдиний курорт в Словенії, де лижні траси знаходяться на висоті понад 2000 метрів. Головною перевагою Бовца є можливість катання на лижах на трасах трьох країнах - Словенії, Італії та Австрії.
- Бохінь /Bohinj/ - альпійскій курорт, розташований на висоті 520 м над рівнем моря, на березі одного з найкрасивіших гірських озер Європи - озера Бохинь і знаходиться поруч з найвищою горою словенських Юлійських Альп - Триглавом (2.864 м).
- Блед /Bled/ - кліматичний, бальнеологічний і гірськолижний курорт, розташований на висоті 501 м над рівнем моря, на березі красивого Бледського озера, в 50 км від Любляни. Як гірськолижний курорт Блед добрий для початківців лижників. Втім, складніші гірськолижні траси для вправних гірськолижників розташовані досить близько від Бледа.

Курорти

Бовец - Канін
Бохінь
КРАНЬСКА ГОРА
Маріборско Похор’є