Страхування
Мова :
Обрати тур

Угорщина - одна з найбагатших країн Європи за кількістю цілющих джерел. Вже до 17 століття термальні джерела були виявлені в 128 регіонах по всій території країни. Справжньою перлиною і унікальним творінням природи вважається тепле термальне озеро Хевіз, велике за своїми розмірами і єдине в своєму роді за хімічним складом. Цілюща сила його вод поширюється на зцілення від багатьох хронічних недуг, які зазвичай важко піддаються лікуванню, що пояснює неймовірну популярність курорту.
У східній частині Угорщини, неподалік україно-угорського кордону, в 202 км від Будапешта і в 21 км від другого за величиною міста Угорщини - Дебрецен знаходиться місто Хайдусобосло. Це один з найпопулярніших бальнеологічних курортів країни. Привабливість курорту полягає не тільки у великій кількості термальних джерел, а й в особливостях місцевого мікроклімату, обумовленого великою кількістю сонячних днів в році і сприятливим впливом повітря, насиченого випарами солей йоду з величезної водної поверхні численних водойм, що перевищує 5,5 га, що живиться джерелом.
В шести кілометрах від красивого старовинного міста Егер в містечку Егерсалок знаходиться прекрасний термальний комплекс «Saliris Resort» з відкритими і закритими термальними басейнами і водними розвагами.

Курорти

Егерсалок
Хайдусобосло