Страхування
Мова :
Обрати тур

Відпочинок на курортах Болгарії – відмінний варіант для сім’ї. У цій країні надзвичайно гарні гори, блакитне море і корисні для здоров’я термальні джерела. Морські курорти Болгарії різняться за популярністю, бюджетом, природою, пляжами, наявністю інфраструктури і пам’яток. Вони розташовані вздовж усього берега Чорного моря ( а це близько 400 км) у двох великих регіонах Болгарії: на північному узбережжі і південному. Розділяє іх гірський хребет Стара Планина, покритий лісами. Мис Еміне – і є умовний кордон між північним і південним узбережжям.
Курорти північного узбережжя Болгарії знаходяться між Румунією і курортом Обзор. Найбільш популярні з них – Каварна, Албена, Золоті Піски, Св. Константин і Єлена, Бяла, Обзор.
Курорти південного узбережжя Болгарії починаються від Єленіте і тягнуться вздовж берегу до кордону з Турцією. Найвідоміші з них – це Єленіте, Святий Влас, Сонячний Берег, Поморіє, Бургас, Созополь, Дюни, Царево.
На південному узбережжі пляжний сезон починається вже на початку червня і закінчується в середині вересня.
На північному узбережжі пляжний сезон вступає в силу дещо пізніше - у середині червня і триває аж до середини вересня.

Північна берегова лінія Чорного моря дуже різноманітна. Високі стрімчаки, кам’янисті береги і затоки курортів Русалка, Каварна, Балчік поступово змінюють широкі піщані пляжі Албени, Кранево, Золотих Пісків, Рив’єри.
Албена вважається найдитячишим курортом Болгарії. Піщані пляжі, розваги, цілющий мікроклімат природнього заповідника чудово підходить для сімей з малечею. На широкому пляжі можна зручно відпочивати навіть у високий сезон.
Золоті Піски – популярний молодіжний курорт з чудовою інфраструктурою і демократичними цінами. Потопає у зелені національного природнього парку.
Курорт Святий Константин і Єлена – це дивовижне поєднання затишних бухточок, піщаних пляжів і кам’янистих берегів. Відомий бальнеологічний курорт.
Південне узбережжя Болгарії славиться золотистими піщаними пляжами з пологим входом у воду. Для маленьких діточок – чудові умови. Зелені південні схили гори Стара Планина спускаються до курортів Єленіте і Святий Влас і захищають іх від північних вітрів, а поєднання з морським повітрям створює цілющий мікроклімат.

Курорти

Св. Константин і Єлена
Святий Влас
Сонячний берег
Рив’єра
Золоті піски
Албена