Страхування
Мова :
Обрати тур

Півострів Істра - це найчистіше море, незаймана природа, заповідники, середньовічні монастирі, церкви і міста, в яких химерно переплелися ренесанс і бароко, античність і готика.
Це прекрасні пляжі - безліч пляжів і стоянок для яхт, відзначені престижною нагородою - «Блакитним прапором» FEE (Фундація екологічної просвіти). Це оливкові гаї, соснові ліси, давні міста і містечка - прекрасні пам'ятники архітектури і мистецтва. Тож не дивно, що курорти Істри з кожним роком набувають все більше шанувальників, а найбільші світові готельні холдинги вкладають чималі кошти в розвиток і модернізацію своїх готелів на відомих всій Європі курортах: Умаг, Пореч, Ровінь, Пула, Медулін, Рабац, Врсар.
Кожен з цих курортів має свою родзинку, колорит та індивідуальність. На Істрі живе багато італійців. Близькість Італії і численність туристів з цієї сусідньої країни створює якийсь італійський колорит - навіть назви вулиць і дорожні покажчики дубльовані на італійській мові. Більшість істріян вільно володіє італійською мовою, а готельний персонал чудово володіє також англійською та німецькими мовами. У багатьох готелях і в сфері обслуговування спілкуватися і на слов'янських мовах, а хорватські туристичні фірми, які співпрацюють з українськими колегами, часто запрошують на роботу україномовних гідів.

Для туристів, які віддають перевагу подорожам власним автомобілем, мандрівка до Хорватії принесе задоволення. Найкоротший шлях лежить через Угорщину, хоча в залежності від уподобань можна обрати й інший маршрут. У любому випадку ви будете користуватися чудовими європейськими дорогами. Автомагістралі в Хорватії платні. Дорожня плата здійснюється на спеціальних пунктах. На деяких пунктах оплата проводиться при в'їзді на ділянку фіксованої протяжності, на інших - при виїзді, у залежності від відстані, що ви проїхали з пункту заходу на автомагістраль до пункту вашого виходу з магістралі. Оплату можна здійснювати як у національній грошовій одиниці, так і в євро.
На півострів Істра з континенту можна дістатися мальовничою, але достатньо складною для недосвіченого водія дорогою вздовж узбережжя, або дорогою через 5-кілометровий тунель Учка, і далі мандрувати магістраллю «Істарский Іпсилон». Ця магістраль пронизує весь півострів і з неї легко дістатися до популярних курортних містечок.

Курорти

Новіград
Ровінь

Фотогалерея