Страхування
Мова :
Обрати тур

Болгарія – держава у південно – східній Європі, у східній частині Балканського півострова, займає 22 % його площі.Населення 7 101 859 люд. ( 2016 рік), територія 110 993 км².Столиця – Софія. Державна мова – болгарська.На сході омивається Чорним морем. Перетинається кордоном з Грецією і Турцією на сході, Сербією і Македонією – на заході і Румунією – на півночі. Згідно Конституціїї Болгарія є світською державою. Значна частина населення проповідує православ’я.Грошова одиниця – болгарський лев.Член ООН з 1955 года, НАТО з 2004 года та ЄС з 2007 року.

Необхідність будування храмів для богослужіння поклала початок особистій болгарській архітектурі. Найбільш Відомими пам’ятниками болгарської архітектури цього періода є Рильський монастир і Боянська церков.Розвитку образотворчого мистецтва сприяли візантійські традиції. Свідоцтвом своєрідності болгарської школи іконопису є ікони з використанням в якості основи не дошок, а кераміки.

Курорти та готелі

Болгарська кухня – національна кухня, розповсюджена у Болгарії і інших країнах південно-східної Європи. Болгарська кухня подібна до турецької і грецької. Це пов’язано з подібним географічним положенням країн і спільністю вихідних інтересів, тривалими історичними зв’язками. Як і в будь-якій національній кухні, у болгарській існують страви, котрі готуються до певних народних, релігійних та державних свят. Наприклад, постні сарми і чушки (перці) на Святвечір, капама – тушена страва із декількох видів м’яса і ковбаси з квашеною капустою і інші страви з квашеною капустою на Новий рік, риба на день Святого Миколая, козунак на Великдень, ягня на День Хоробрості (День Святого Георгія).

Столиця

Софія - потопаюча у зелені парків - столиця і найбільше місто Республіки Болгарії. Вона знаходиться у підніжжя популярної серед горнолижників гори Вітоша.
Софія, історія якої налічує понад сім тисячоліть, - одне з найстаріших міст Європи.
Національний історичний музей входить у число найбільших східно-європейських музеїв.
Широкі бруковані бульвари, чарівні бутіки і по-справжньому запальне нічне життя прикрашають це місто з населенням 1,3 мільйони людей. Динамічним містом курсують тролейбуси, трамваї і автобуси.
За останні роки Софія буквально перетворилася у стильний мегаполіс. Поряд зі старовинними будівлями з’явилися великі торгівельно-розважальні центри, фешенебельні готелі і клуби. Примітно, що цінова політика майже не змінилася- Софія і досить одна з найдешевших європейських столиць. Все це, укупі з довколишніми гірськолижними курортами і бальнеологічними лікарнями щорічно приваблює сюди тисячі туристів.

Інформація для подорожуючих

Посольство України в Республіці Болгарія
1618, Болгарія, м. Софія, ЖК «Овча Купел», вул. Боряна, 29
Телефон: +359 2 818 68 28.
Консульські питання тел.: + 359 2 955 93 54.
Гаряча лінія Посольства тел.: +359 878 015 102.
Факс: + 359 2 955 52 47
Ел. пошта: [email protected]
Веб-сайт: http://bulgaria.mfa.gov.ua
Графік роботи:
Години роботи: 09:00 – 18:00
Обідня перерва: 13:00 – 14:00
Вихідні дні: субота, неділя

Курорти Болгарії

Морські курорти Болгарії