Страхування
Мова :
Обрати тур

Хорватія - дивовижна країна. Весь час туди тягне повернутися. Адріатика поблизу хорватських берегів - найчистіша акваторія Європи. Визначити колір моря просто немислимо - воно то блакитне, то темносинє, то бірюзове. Подихайте чудодійним адріатичним повітрям, посидьте в одному з незліченних прибережних барів за чашкою незрівнянної кави -такої кави не готують ніде. Пориньте (хоча б на час відпустки) в цей неквапливий південний ритм, і Ваша душа зітхне з полегшенням, і життєві негаразди здадуться далекими і дріб'язковими. Прогуляйтеся середньовічними вуличками Ровіня або Пореча, вслухайтеся в німу музику сивого каменя, прислухайтеся до гуркоту трибун давньоримського амфітеатру в Пулі - це дихання століть доносять до Вас стародавні камені.

Перед Вами оживуть картинки минулого на блискучому фешенебельному курорті Опатія - тут вирували любовні пристрасті, траплялися таємні зустрічі, скандали, інтриги і змови.
Ви пройдетеся знаменитої пішохідною доріжкою над морем - Lungo mare - місцем променаду кесарів і членів імператорської родини, і, безсумнівно, почуєте хоч одну з незліченних місцевих легенд про людей і події, які повертали колесо історії.
Щоразу Хорватія виблискує новими гранями. Подорож по Хорватії - справжня насолода для поціновувачів: прекрасні готелі, нові дороги, тунелі, мости і віадуки, відмінний сервіс. Тут живе надзвичайно доброзичливий народ, і якщо Ви захочете повернутися сюди ще раз (а Ви обов'язково захочете) - обійми Хорватії завжди розпростерті для Вас.

Курорти та готелі

Державний устрій: багатопартійна парламентська республіка
Адміністративно-територіальний устрій: 20 жупаний (областей) і 1 місто
Незалежність: 8 жовтень 1991 року
Ухвалення Конституції: 22 грудня 1990 року
* Членство в НАТО з 01.04.2009
* Членство в ЄС з 01.07.2013 р
Державна мова: хорватська
Територія: загальна площа - 56 594 кв.км; акваторія - 31 067 кв.км
Протяжність узбережжя: 5 835 км, в т.ч. 4 058 км - берегова лінія островів, скель і рифів;
Чисельність населення 4 154 213 осіб (за оцінкою 2016 г.)

Столиця Республіки Хорватії: Загреб бл. 800 тис. чоловік.
Національний склад: більшість населення - хорвати; найчисленніші національні мешшини складають: серби, боснійці, словенці, угорці, чехи, італійці і албанці;
Часовий пояс: різниця в часі з Києвом - мінус 1 година
Валюта: хорватська куна (100 липа)
Міжнародний телефонний код Хорватії: 385
Автобани: платні (можна оплачувати в національній валюті і в євро)
Водійське посвідчення: дійсні водійські права міжнародного зразка

Регіони Хорватії

ПІВНІЧНА ДАЛМАЦІЯ
КВАРНЕР
СЕРЕДНЯ ДАЛМАЦІЯ